Dyskusja: Opony zimowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.12.2016, 00:32   #754
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,293
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Cholera, tak se tu szpykam i olśniło mnie, że trzeba zimówki zawdziać. Pozytyw, że raczej nie będzie kolejek
Żeby sie nie zleżały.
Ja zeszłej zimy nie zmieniałem i miałem więcej szczęścia niż rozumu, bo prawie nie było dni, w których by się przydały. Tej natomiast zmieniłem na początku listopada, również bez kolejek, na samym początku właściwych ku temu temperatur, a tydzień później pojawiły się pierwsze nieśmiałe przymrozki poranne i nawet lekkie opady śniegu. Do dziś było już u mnie ze trzy bite tygodnie ze śniegiem, z czego część z takimi temperaturami, że mieliśmy oblodzone drogi i nawet nie było sensu tego solą sypać przez dobę-dwie...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post