Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.12.2016, 20:01   #21
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Wydajesz się rozsądny i mam nadzieję, że nie mówisz serio ;-)?

Przecież tych padak nie da się nazwać Smart telewizorami. Czekać 10 sekund aż uruchomi się YouTube w 2016 roku? Bez jaj - jeszcze mnie nie pogięło.

Jedyne co ma sens jak na razie to Android TV, a te produkują na razie tylko Sony i Philips według mojej wiedzy.

...co nie zmienia faktu, że rozmawiamy o skrzyneczce - miana telewizora nie wchodzi w grę.
10 sekund to czekasz przy modelu ze średniej półki, minutę przy modelu z najniższej. Chyba, jeszcze nie miałeś do czynienia z TV z prockami 8 rdzeniowymi z górnej półki. Tam jest już w miarę ok...

Apple nie jest jedyną innowacyjną firmą... jeśli wybierzesz modele konkurencji (czyt. samsung). to zauważysz, że ich topowe modele są podobne w działaniu do Apple znoszące przy okazji ich ograniczenia w niektórych dziedzinach...

Nie ma tu mowy, o modelach nie flagowych.. te rzeczywiście są tragiczne...

Mam porównanie:
- Model ze średniej półki - koszt kiedyś ok 2 tyś.
- Model z wyższej półki - koszt kiedyś ok 10 tyś.

Mowa o TV i szybkość działania smarta jest całkiem inna... w górnej półce otwiera się momentalnie...

Jedynie co mogę zarzucić to aktualizacje... są bardzo długie... nie są w tle - to mają jeszcze do dopracowania...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 24.12.2016 o godz. 20:06
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post