Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.12.2016, 20:14   #45
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Problemem to nie jest bo majac CFW tez nie ma skrobania napedu i tez sie gry uruchamiaja z hdd
Taka opcją mnie nie interesuje.

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Natychmiastowy nie jest, zwykle dłuższy niż przechadzka do sklepu. ;] A jak jeszcze serwery są obciążone to już cud miód... O, taka premiera Wiedźmina 2 czy Assassin's Creed 2.
Nie pobieram nowości w dniu premiery, ani nawet kilka miesięcy po niej, więc serwery są rzadko obciążone. No i mam łącze 250 mb/s które realnie działa z taką prędkością . Patrząc co kupiłem w dystrybucji cyfrowej, to nic nie przekroczyło raczej 10 GB. Grę mam zatem niemal natychmiastowo.

Cytat:
Napisany przez Berion
Gry się na płytach nie przycinają, po to cache'uje się dane na HDD, choć jakoś na X360 nie było z tym problemu, a MS nakazał by każda gra mogła się odpalić tylko z płyty... Chyba że mówisz o zużytym napędzie, to wtedy rzeczywiście.
Miałem dwa napędy blu-ray w swojej ps3. Specjalnie sprawdzałem czy nowy po wymianie nie przycina i ... przycinał. Są gry, które po prostu tak mają, np.: Diablo III (kiedy jest duże zamieszanie), Little Big Planet 3 - bardzo dużo minimalnych przycięć, czy Mortal Kombat (momentami, ale jednak). Wersje cyfrowe tego nie mają.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post