Dyskusja: CM R.I.P
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2016, 23:41   #20
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Po pierwsze czytaj uważnie. Odniosłem się do twojego stwierdzenia, że czysty Android do niczego się nie nadaje.
Po drugie wszędzie można zauważyć, że wychwalasz pod niebiosa Samsunga. Kupiłeś ok twój wybór, twoja kasa. Nie wciskaj jednak kitu, że to najlepsze telefony pod względem softu i sprzętu..
Posiadam tablet samsunga (low end) i lagwiz jest zauważalny.

Cytat:
Hm to może pochwal się wiedzą, i powiedz w czym aplikacje firm trzecich są lepsze od tego co daje Samsung w standardzie...
Jeszcze raz powtórzę - zacznij czytać ze zrozumieniem, to co inni piszą.

Cytat:
Chętnie się do wiem, w czym też jest lepszy taki goły Android - po za brakiem podstawowej funkcjonalności na starcie...
Lool podstawowej funkcjonalności? Mam Moto G 3Gen. Praktycznie czysty Android. Aplikacja telefonu jest, aplikacja sms jest, przeglądarka jest, poczta jest. To są podstawowe aplikacje. O możliwościach samego Androida już nie wspomnę.


Tak więc po raz kolejny powtórzę, że nie wiesz co piszesz i wychwalasz swojego Samsunga tylko dlatego, że go kupiłeś. Zachowujesz się trochę jak Max ze swoim Apple.


U siebie mam bardzo dużo aplikacji firm trzecich. Wybieram je dlatego, bo dla mnie podstawowe aplikacje nie zapewniają funkcjonalności których potrzebuję oraz nie mają takiego designu jaki uważam za ciekawy.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post