Dyskusja: CM R.I.P
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2016, 07:23   #22
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Każda aplikacja dostarczona z telefonem, której nie można usunąć i się nie używa to blotware. Apple ma takich aplikacji przynajmniej kilka..
Po raz kolejny brak mi slow, a powinienem sie juz pryzwyczaic. Pozostawie to bez komentarza, niech kazdy czytelnik sam wyciagnie wnioski ;-).

Cytat:
Na szczęście twoje zdanie w tym temacie jest mało istotne. Jest to typowa wypowiedź osoby, która mało wie a dużo pisze/gada.
Widzisz, mgit? Nie masz prawa glosu, wlasnie zostalo Ci odebrane. Jak sie z tym czujesz...?

Cytat:
Chętnie się do wiem, w czym też jest lepszy taki goły Android - po za brakiem podstawowej funkcjonalności na starcie...
W niczym. Oczywiscie masz racje - moje radio 2DIN w Eclipse'ie obslugujace Apple CarPlay ma pod maska Androida. Ale wyglad w ogole nie przypomina stockowego Androida, bo jest przystosowany do samochodu i to wzorowo. Podobnie FireOS w moim Amazon FireTV - jest ladny, wszystko plywa i jest dostosowane do obslugi pilotem. I do tego nadaje sie AOSP - jako baza. Ich aplikacje czy Launcher to raczej engineer sample mowiacy "To jest bele co, my robimy to tak, ale modyfikujcie dowolnie". I do tego nadaje sie AOSP, chyba ze jestes masochista :-).

Aktualnie mam Redmi NOte 4 i MIUI jest fajne - nie wyobrazam sobie wgrac do niego AOSP bo strace to, dla czego kupilem ten telefon. A czegos ciekawego, poza oczywiscie Google Pixelem, w tym segmencie na razie dla mnie nie widac...

Cytat:
"Na technikę znajdzie się inna technika", paluchy to mogą mi zdejmować, ale tylko na komisariacie. ;]
Jak dalej bedziesz autorytarnie publikowal pelne nietolerancji tresci o ludziach z pogladami lewicowymi czy liberalnym to za jakies 3 lata z pewnoscia tak bedzie ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post