Dyskusja: MDisc nagrywanie
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2017, 18:58   #23
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
XXX Lat temu zakupiłem Nero 8 i jakoś żadnych problemów nie miałem i nie mam z nagrywaniem na nim czegokolwiek, a wypalałem na Plextor PX-LB950SA, Pioneer BDR209, Samsung SH-224 i masie innych, też pod XP. Pentium 4, 2 GB DDR1 i takie tam cuda...
M-Disc jak napisał Berion, nośnik w tym kontekście nie gra roli.
Nero w XP najprawdopodobniej korzysta z SPTI, (ASPI raczej już nie...), a więc napędy widzialne w systemie i prawidłowo zainstalowane w takim wypadku będą obsługiwane.
Nero 7/8 z tego co pamiętam nie posiada autonomicznego Nero BurnRights (zarządza uprawnieniami względem nagrywarek - tak w skrócie).

Reasumując:
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A niby czemu starszy nero ma nie wykryć nowszej nagrywarki, skoro stary XP ją wykrywa? W czym problem?
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post