Dyskusja: [FAQ] Adapter IDE--->SATA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2017, 09:01   #9
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Seku - dobra robota.. dodałem do naszych Mini-FAQ...
Mini-FAQ
https://forum.cdrinfo.pl/f15/announcement-mini-faq.html

Adapter IDE---&gt;SATA-2017-01-04_09-55-07.png


@Seku możesz dokładnie przetestować na BenQ DW1640 - odczyt i zapis CD i DVD
Mam jakąś kieszeń czy adapter która wykrywa BenQ ale nie działa poprawnie zapis\odczyt \ znika napęd \zawiesza się system w czasie pracy na BenQ ?
Jeżeli będzie dobrze na BenQ DW1640 to i na wszystkich będzie dobrze działało...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post