Dyskusja: Dyskusje rowerowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2017, 16:09   #1175
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
To że coś źle działa, wcale nie znaczy, że musi być poprawione
Do tej pory myślałem, że jesteś upośledzony i tak cię traktowałem - wiadomo tacy ludzie troszeczkę inaczej funkcjonują, zazwyczaj wolniej procesują dane i trzeba inaczej z nimi rozmawiać. Jednak teraz zaczynam cię uważać za totalnego *****a, który po prostu nie rozumie co się do niego pisze a sam pisze tylko po to żeby coś napisać nie zwracając na sens tego co pisze.

Zobacz co napisałeś, potem to zobacz jeszcze raz i się nad sobą zastanów. To nie pierwszy wątek w którym piszesz totalne idiotyzmy. Traci na tym całe forum. Dosyć często też nowe osoby już tutaj nie wracają by ty musiałeś być dupkiem, który po prostu musi coś walnąć w temacie.

Cytat:
To po co edytujesz? Skoro wiesz, że się tak dzieje? Nie możesz utworzyć nowego, a stary skasować? Tak ciężko?
Skoro komuś wisi jak działa forum, to ja nie zamierzam sobie utrudniać życia i robić 50 czynności aby poprawić posta. Jest przycisk edytuj, to z niego korzystam.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post