Dyskusja: Dyskusje rowerowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2017, 16:15   #1176
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Do tej pory myślałem, że jesteś upośledzony i tak cię traktowałem - wiadomo tacy ludzie troszeczkę inaczej funkcjonują, zazwyczaj wolniej procesują dane i trzeba inaczej z nimi rozmawiać. Jednak teraz zaczynam cię uważać za totalnego *****a, który po prostu nie rozumie co się do niego pisze a sam pisze tylko po to żeby coś napisać nie zwracając na sens tego co pisze.

Zobacz co napisałeś, potem to zobacz jeszcze raz i się nad sobą zastanów. To nie pierwszy wątek w którym piszesz totalne idiotyzmy. Traci na tym całe forum i nowe osoby, które często tracimy bo tacy jak ty od razu je zniechęcają.


Skoro komuś wisi jak działa forum, to ja nie zamierzam sobie utrudniać życia i robić 50 czynności aby poprawić posta. Jest przycisk edytuj, to z niego korzystam.
To z niego nie korzystaj - proste... Powinni go wyłączyć i po problemie...
Jeśli coś nie działa... i wiadomo, że nie da się tego poprawić to należy to wyłączyć - proste rozwiązanie, i do tego skuteczne...

A jak ci się moje posty nie podobają... to jaki problem skorzystać z funkcji ignorowania? Jakiś problem? Teoretycznie po jej użyciu nie powinieneś widzieć moich postów? No chyba, że ta funkcja również nie działa...

Co do upośledzenia... może i jestem upośledzony.. skoro uważam, że proste rozwiązania są najbardziej skuteczne, i nie należy poprawiać czegoś co się nie da poprawić...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post