Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2017, 21:21   #5192
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Handel na OLX to jeden wielki grajdołek - wszędzie patologia... A to wyzwiska, a to próby dyktowania cen, a to januszowanie o koszt przesyłki... Ja odpuściłem - szkoda mi nerwów. Ale jak ktoś lubi dreszczyk emocji...
O to to... Można nieraz coś interesującego znaleźć, ale za dużo cudaków jest.

Na Allegro nawet nie rozważam sprzedawcy, jeśli nie ma 99 (w wyjątkowych przypadkach ~98,5) procent pozytywów. To i doświadczeń nie mam złych. Tutaj tak się nie da...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post