Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2017, 22:19   #383
dalmashin
Kumotr
 
Avatar użytkownika dalmashin
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Posty: 169
dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Szukam tabletu dla matki. Wymagania to youtube, przeglądarka, ebooki i... tyle. Kupiłem jej nexusa 7 ale ledwie chodził. Teraz ma chuwi hi8, który spełnia powyższe wymagania w 99,99%. Niestety problem z baterią i ładowaniem. Nie mam siły co chwila zmieniać sprzętu a co gorsza go konfigurować dlatego kieruje się ku ipadowi. Ponoć klasa jak to plotka niesie. Nie ma lepszych... Zatem ipad. Czy wystarczy ipad air? Na aaaaledrogo czy olx jest kilka ciekawych ofert. Maja pękniete wyświetlacze lub są po ich wymianie. Koszt około 700 zl. Czytałem kiedyś że apple blokowało nieautoryzowane naprawy. Moje pytanie zatem czy warto się pchać w takie urządzenia po przejściach czy brać nówkę. Matka jest tylko jedna jak to Jasiu powiedział gdy miał przynieść dwie flaszki a w lodówce była liczba pojedyńcza***128513; A może coś innego? Jakiś szmelcung tak sobie myślę...
dalmashin jest offline   Odpowiedz cytując ten post