Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2017, 22:54   #792
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiesz, jak u nich usłyszałem że np. nie da się od razu wyłączyć melodyjki....którą to uważam za naigrywanie się z każdego, kto chce się dodzwonić....to parsknąłem śmiechem. Sam też unikam dzwonienia na numery, gdzie może mnie spotkać melodyjka.
Ona wg nich jest za darmo (ale tylko 1 m-c) i mogę sobie później wyłączyć sam, ale nie można od razu przy podpisywaniu umowy. Podobnie mogą sami w przyszłości włączać inne równie 'darmowe' usługi. No sorry, ale to jakieś nieporozumienie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post