Witam
Wpadła mi za grosze konsola ps2 slim z padniętym laserem przerobiona Free MCBoot 1.94 i od dłuższego czasu próbuję ją podłączyć poprzez LAN z PCtem z systemem Windows xp HE sp3
Na karcie pamięci mam wszystko co trzeba czyli SMS i OPL
Na dysku PC zrobiłem 2 partycje jedna fat32 oraz 2 NTFS i utworzyłem na obu foldery PS2SMB + DVD mam tam obraz gry w formie SCES123.nazwagry.ISO oraz inną grę w formie rozpakowanej takiej jak się wgrywa na pendrive (działała mi ta gra poprzez pendrive ale cięły się filmiki )
OPL ustawiłem wszystko jak trzeba i na PC ustawiłem co trzeba + udostępnianie folderu podłączyłem kablem lan bezpośrednio pecet-Ps2 i niby PC z konsolą się widzi bo jest przesył i odbiór ale po odpaleniu OPL na ps2 OPL nie widzi obrazu gry na PC ani tego na FAT 32 ani na NTFS .
Nie jestem pewien jakim kablem Lan podłączyłem ale kabel jest na 100% sprawny bo podłączałem nim Xbox clasic z PC i przesyłałem pliki poprzez FTP
Przekopałem internet ale nie udało mi się znalezć poradnika krok po kroku jak podłączyć ps2 z PC z win xp (Znalazłem poradniki tylko jak podłączyć z Windows Vista i 7 a do XP nie )

Ktoś może wie jak Ps2 podłączyć LANem pod Win xp ?
Lub gdzie można znaleźć poradnik podłączenia krok po kroku ?