Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2017, 19:33   #2430
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
no wlasnie syty nie zrozumie glodnego , i ze nie kazdy ma lacze 100mb czyli plyty sa ciagle w modzie i warto miec naped
Ależ brak szerokopasmowego internetu jest bardzo dobrym powodem do zostawienia sobie napędu w kompie, jeżeli się trochę gra. To zależy gdzie mieszkamy i do czego mamy dostęp. Jeśli ktoś mieszka w mieście w bloku i ma i tak net 100 Mbps+, to jasne że przy 12,5 MB/s downloadu nie będzie mu się opłacało instalować z płyty.

Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
I już jej nie odsprzedasz
A tego nawet nie wiem - teoretycznie chyba mogę sprzedać, jeżeli kupujący zamierza instalować grę tylko z płyty. A obiło mi się nawet o uszy, że zgodnie z opinią jakiegoś sądu cyfrowo też powinno być można przenieść grę na inne konto w ramach sprzedaży, bo przecież skoro sprzedaż jest prawnie dozwolona, to jest to naturalna tego konsekwencja.

Tak czy owak jeszcze nigdy nie sprzedałem żadnej gry. Głównie dlatego, że niezwykle rzadko kupuję gry zaraz po premierze, zwykle spokojnie sobie czekam aż stanieją. A jak tytuł jest dobry to i sprzedawać żal
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post