Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2017, 07:16   #56
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Strusionek Podgląd Wiadomości
Tak, chodziło mi o CD-R Audio. Dzięki za wytłumaczenie, w najbliższym czasie myślę dokonam zakupu kilku JVC z TY i potem może jakieś testy umieszczę tu na forum.

Jeszcze chwilę poczekam z zakupem, nie śpieszy mi się. Na razie jeszcze zgłębiam swoją wiedzę. W pierwszym poście tego tematu, gdzie szczegółowo opisane są płytki z sondy zauważyłem Verbatimy z TY. Czy one jeszcze są gdzieś do dostania, czy szansa na to nikła i tylko CMC? Jest sporo aukcji z tymi Verbami, ale sprzedawcy oczywiście nie informują choćby o kraju produkcji, który można bez problemu odczytać z etykiety. Może bym popytał sprzedawców, ale to może być bez sensu. Najpierw wolę się tutaj zapytać, kiedy w Wasze ręce wpadł ostatnio Verbatim Music z TY?
W Polsce zapomnij \ Przynajmniej od ~~3~~4 lat w Verbatim CD-R Audio \CD-R Music jest CMC Tajwan \ATIP 97m26s66f a przy dużym szczęściu trafisz na MBI\ATIP:97m34s23f.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post