Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2017, 06:24   #55
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co do najnowszego AnyDVD 8.0.9.5 - to najpewniej zrobili tak jak DVDFab - tylko najnowsze klucze deszyfrujące BluRay wymagają pobrania z serwerów firmy .

Co do poradnika to programy deszyfrujące wymagane są zgrania materiału - dla zapisu nie są już wymagane .

Co do wyświetlania poradnika - u siebie sprawdziłem na IE\Chrome\FireFox - u mnie bez problemów .. Problem dotyczy tylko polskich znaków -ale to dotyczy całego forum chyba
Wstaw screen jak wyglądają problemy u Ciebie .

-2017-02-21_06-22-55.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post