Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2001, 08:32   #40
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
woitas (20-08-2001 23:03):
Cytat:
Jerry (18-08-2001 23:29):
Napiszcie coś "mądrego" bo mi sie nudzi
Wyszly wlasnie plytki x48 o ksztalcie osemki oraz dziewiatki. W dodatku sa dwustronne w kartonowych kasetach z papieru makulaturowego.
Jak kupisz 100 sztuk, to dostaniesz talon na papier toaletowy.
Sprawa jest mi znana doskonale, bo to ja produkuję te płytki - 20 lat ciężkiej pracy, pół życia spędzone w garażu nad eksperymentami z różnymi materiałami - i proszę - wreszcie jest efekt. Płytki nazywają się x48, ponieważ w miejsce "x" można wstawić dowolną liczbę i nagrywać z dowolną prędkością ( prawie dowolną, ponieważ po przekroczeniu prędkości x1679 następuje reakcja anihilacji i płytka najzwyczajniej znika z napędu), teraz pracuję nad programem, który pozwoli na powrót pozyskać zanihilowane płytki.

A oto inne, ważne dane techniczne:

Przy prędkości x2000 znika nie tylko płyta, ale także napęd i cały komputer, a przy prędkości x3000 znika sam nagrywający, więc z chwilą wypuszczenia płytek na rynek liczba osób na tym forum może zmniejszyć się nawet o połowę, na pewno pojawią się posty w rodzaju - "pomocy - zniknąłem", albo "gdzie ja jestem? - pomocy !!!" Pracę nad płytką zaczynaliśmy w dziesięciu, w wyniku długoletnich eksperymentów wszyscy znkinęli - tylko ja zostałem - dlatego ostrzegam (ostrzeżenie takie znajduje się także na opakowaniu, które z kumplem kleimy w garażu z kompozytów pozyskiwanych ze starych gazet, puszek i butelek po szamponach wyrzucanych przez ludzi) - płyt tych należy używać na własną odpowiedzialność. Jeżeli ktoś zniknie - to nie moja wina - trzeba było nie przesadzać z prędkością nagrywania.

Przy zakupie co najmniej stu sztuk kupujący otrzymuje w prezencie roczny zapas Konserwy Tyrolskiej, Paprykarz Szczeciński, rakietę tenisową i pompkę do roweru. Jeżeli ktoś w ciągu dziesięciu minut zadzwoni pod ten numer (997) otrzyma dodatkowo kostkarkę do lodu oraz komplet turystyczny, w którego skład wchodzą łopatka, grabki i wiaderko.

Proszę dzwonić - na prawdę warto !!!
  Odpowiedz cytując ten post