Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2017, 21:54   #26
Strusionek
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.02.2017
Posty: 46
Strusionek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam taką kupioną ostatnio od @czary2mary. Wypaliła mi się fatalnie, ale to prawie na pewno przez słabą nagrywarkę i przestarzały program. Dzisiaj zamówiłem jeszcze taką jedną, po weekendzie wypalę już na dobrej konfiguracji i przetestuję, powinno być ok. Na pewno też miałem nie tak dawno Sony 97m15s17f z tłoczni Ritek, ale nie wiem, czy to była edycja x48. Obecnie mam 3 różne, choć na pierwszy rzut oka identyczne Soniacze. Jeden jest prawdziwy japoński 97m24s16f, drugi indyjski 97m17s06f, o którym wspomniał @Arepo i trzeci ten 97m24s16f kupiony w Intermarche, kraj nieznany. Każdy z innym odcieniem górnej warstwy, japoński i indyjski mają chropowatą górną warstwę i gładkie krawędzie, ten z Inter ma lakier idealnie gładki i krawędzie chropowate. Ale już myślę nie ma co dalej w to brnąć tak szczegółowo. Wątek tyczy się MID 97m24s16f, więc może nie mieszajmy tutaj innych. W każdym razie te z cake x30 wychodzi na to, że są ok, bo robione na maszynach, które wcześniej pracowały w Japonii. Złe są 97m24s16f z Intermarche, robione już na innych maszynach. Myślę, że też niedługo się skuszę na ten cake x30.
Strusionek jest offline   Odpowiedz cytując ten post