Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.03.2017, 05:47   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Podejrzewam, że Sony swoje tłocznie wyeksploatowało do końca, po czym zamknęli produkcję uznając, że nie opłaca się inwestować w nowe maszyny. Sprzedaż tych maszyn (raczej w cenie złomu) nie byłaby w ich interesie.
A hindusi - nawet nie wiadomo kto konkretnie - trzepią teraz na byle czym cd z logo Sony podejrzewając że ci nie zareagują (bo dawno oficjalnie nie produkują CD o czym wszyscy wiedzą), albo zanim reakcja nabierze 'mocy prawnej' to z czystym sumieniem wywalą te maszyny na złom.
Tak sobie też myślę, że jakość tych płytek szybko spadnie i że albo należy je kupić szybko, albo wcale. Pożyjemy zobaczymy.
Sony za 1$ flaki by wypruło Philipsowi (główny udziałowiec MBI )
Najpewniej wszystko to to walka o jak najniższe koszty tak jak robi \zrobiła większość producentów nośników .
Płyty Sony Z MBI były dobrej jakości dopóki MBI robiła dobre płyty..... zresztą to samo dotyczy się TDK\Verbatim \Maxell itd itp od MBI ....
Na pewno edycja x48 jest wyprodukowana kilka lat temu jak nie kilkanaście...w czasach kiedy nie umiano w MBI zrobić złych płyt..

Cytat:
Napisany przez Strusionek Podgląd Wiadomości
Znalazłem takie zdjęcie. To jest MID 97m24s16f z Indii rok 2011, a kody SC i HS mi na nim pasują do tych z cake x30. Czyli wychodzi na to, że już 6 lat temu w Indiach używano tych maszyn.
Wychodziło by na to że maszyny z tłoczni Sony Austria zmieniły lokalizację na MBI India ..
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post