Cytat:
dejmag napisa***322;(a)
1. Mechanizm tacki pracuje głośno?
|
Raczej cicho.
Cytat:
2. Nagrywarka hałasuje i macie wrażenie że w pewnym momencie, np. przy zmianie prędkości, dostaje "wibracji" hałasując jeszcze bardziej?
|
Nie, nie zauwazylem takiego zachowania.
Cytat:
3. Czas na który komputer "zastyga" po włożeniu płytki (obojętnie jakiej) wynosi do 15 sekund (10-15 s) ---- zanim napęd rozpozna co połknął?
|
Zgadza sie.
Cytat:
4. Po odczycie płytki (u mnie filmu) odkryliście kiedyś, źe napęd pozostawił przy jej zewnętrznej krawędzi rysę w kierunku środka płytki --- długości ok. 2-4 mm , choć mój rekord to ok.12 mm?
|
Nie zauwazylem, zeby znaczyl plyty
Cytat:
5. Próbowaliście ograniczyć prędkość obrotową odczytu do np. 40x, jak to zrobiliście i czy napęd wtedy nie szwankuje?
|
Nie sprawdzalem.
Cytat:
Takie mam zagwozdki, najgorsza jest oczywiście nr 4 bo to chyba uszkodzenie napędu. Z tego powodu chcę sprzęt reklamować a to jak się on zachowuje u innych będzie miało wpływ na ewentualną zmianę modelu.
Pozdrawiam,
|
Mam nadzieje ze Ci wymienią. Sam tez bede reklamował.
Jak usunać ten post, co wysłał mi się 2 razy ??