Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2017, 08:17   #8
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja niestety nie wykorzystam iGPU Intel HD 630 bo niby MSI zrobiło sterownik pod WIn7 x64 ale coś kulawo chodzi
tj. www flash itp. jest ok Areo się odpaliło itp. chodzi Heroes 3 HD ale np. już Starcraft 2 się mi nie odpala pisze coś tam...
taki minusem tez jest to że np. mam XF-I Titanium Pro Championseries i dźwięk do monitora nie chce iść po HDMI a z GTX działa


a w tym pudełku z plexi nie masz za ciepło ? czy nie katowałeś kilka godzin nonstop ?
póki co GTX wraca do obudowy

EDIT: zgaduje że lapek z ery C2D czy już "i" ? daje rady taki procek do tak mocnego GPU ?
bo to raczej będzie wąskie gardło tak sie mi cos zdaje
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 07.03.2017 o godz. 08:19
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post