Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2017, 20:00   #2
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
zakładam nowy temat bo jednak nie kupiłem tego odtwarzacza 2lata temu.
Witaj,

czy kupiłeś w końcu odtwarzacz? Ja po wybiciu mi z głowy pomysłu z trybem AV w zewnętrznym napędzie zacząłem się rozglądać za odtwarzaczami stacjonarnymi i jak w każdym temacie im więcej człowiek czyta to tym bardziej głowa boli

Jeden z prostszych modeli Samsunga niszczy płyty DVD nagrywane... Raczej bym się zdenerwował, gdyby szlag trafił moje mozolnie przygotowane płytki...

Rozważałem nawet zakup czegoś 4K (a nóż kiedyś się przyda, mimo że telewizora brak), ale jak zerknąłem w instrukcję Samsunga UBD-K8500, to widzę takie kwiatki:
-samsung_ubd-k8500_formaty1.png
-samsung_ubd-k8500_formaty2.png

Czyżby jakaś nowoczesna blokada przed odtwarzaniem ripów BD? Bo jeśli te ograniczenia bitrate/fps to prawda, to nawet filmików z telefonu 1080@60fps nie mogę na tym sprzęcie odtworzyć...

Najpewniej będzie wypalić BD-RE, DVD+RW, DVD-RW i z różnymi plikami (a także wrzucić je na pena) i sprawdzić w sklepie co działa a co nie, a później pod żadnym pozorem nie aktualizować softu A już myślałem, że stacjonarka rozwiąże moje kłopoty... Chyba nie ma najmniejszego sensu inswestować większych kwot w taki sprzęt

PS3 z cfw to też chyba trudny temat?

Czy może brać jakiegoś strucla z epoki 2009-2012 i liczyć się z tym, że wielu formatów nie odtworzy? Nie zamierzam budować kina domowego, chciałem tylko wygodnie odtwarzać domowe filmiki... i inne archiwa
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post