Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2017, 22:10   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Raczej nie, choć zależy od ceny i podejścia. Jeśli cena pomiędzy konsolą, a konsolą+fanty to jakaś drobna różnica, i jesteś w stanie zaakceptować że dopłacasz w sumie za powietrze (należy założyć że te gry są, a za kilka miesięcy stracisz do nich dostęp, więc w zasadzie jednorazowe i trzeba się streszczać by zdążyć je ukończyć ;]).

BTW: A ja wciąż czekam aż nowe Slimy zjadą do 800zł. Nie widzę sensu wydawać 1600 za Pro, z którego jedyne zalety to gładsze krawędzie i więcej krzaczków w enviro (no ok 60fps, ale to i tak rzadkość bo dev i ludzie wolą ładnieją grafikę ale w 30 niż gorszą w 60). Po premierze Scrorpio prawdopodobnie ogłoszą "Super Pro" i karuzela PC zacznie się na nowo.
No różnica spora, bo cena za ten zestaw (plus nowa konsola) to 2600 zł. Pewnie ze stówkę bym wytargował, ale to raczej wszystko.

Patrząc na niektóre interesujące mnie tytuły, to same w sobie są warte z 1500 zł. Ale.. no własnie - jeśli nie znikną za kilka tygodni (bo w tyle to ja ich na pewno nie przejdę..)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post