Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.04.2003, 19:55   #10
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Re: Znowu Linux - Emulator Windowsa Wine!

Cytat:
kizio napisa***322;(a)
Ale ja znam VMWare! Pod windowsa jest teź VirtualPC a pod Lina jest VMWare?? Bo jeszcze nie widziałem. A tak pozatym na tym VMWare nie zainstaluje Windows XP a innych nie mam! A czemu nie zainstaluje XP Bo Wszystkie programy worzące "komp w kompie" emulują bardzo słaby sprzęt!
VMWare NIE jest emulatorem. Raczej zwielokrotnia dostepne zasoby i izoluje je dla poszczegolnych uruchomionych "skrzynek". Watpie czy kiedykolwiek widziales w akcji skonfigurowane i dzialajace VMWare. Mam jako komputer-host Linuxa i dziala mi swietnie jako guest-system Windows'98 oraz Windows 2k. czyli 3 komputery w jednym. Pracuje sie zupelnie normalnie, komputer na ktorym to odpalilem to P3 z 512MB ramu, reszta standardowa. Tak wiec o jakim "slabym sprzecie" piszesz? VMWare da Ci do systemu-guest'a taki procesor jaki masz w hoscie a nie jakis "slaby".

P.S. Windows XP takze dziala pod najnowszym VMWare 4. Osobiscie nie uzywam ale znajomy tak ma i jest ok.

P.S.2 VMWare jest tak pod Linuxa jak i pod Windows. Z tym ze ta wersja pod Windows ma duzo wieksze wymagania sprzetowe i mocno zre procesor. Przynajmniej 2x bardziej niz wersja linuxowa.

Ostatnio zmieniany przez Salvad0r : 15.04.2003 o godz. 19:58
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post