Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.04.2017, 18:40   #11
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez damian1994 Podgląd Wiadomości
czary2mary miał rację co do nagrywarki. Sprawdziłem płytkę, którą kiedyś wypaliłem i jest to DVD-ROM. Szkoda tylko że konsoli ta płyta niespecjalnie podchodzi.

Swoją drogą co lepsze dla PS2 ? DVD-R czy DVD+R z booktype DVD-ROM ?
Zmiana book-type na DVD-ROM jest tylko technologicznie możliwa na plusach czyli DVD+R \+RW\+R DL

Bardzo dziwne że płyta nie działa jak trzeba ta której test zamieściłeś - nagrana naprawdę bardzo dobrze...lepiej się już nie da...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post