Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.04.2017, 20:27   #5
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja od lat bazowałem na EAC, ale ostatnio zrzucałem kilkaset płyt i zacząłem szukać czegoś bardziej sprawnego do masowego działania. Najlepiej sprawdził mi się programik z pakietu CUETools mianowicie CUERipper. Obsługuje wszystko co potrzebowałem od EAC, automatycznie wykrywa i ustawia offset dla napędu, wspiera tryby burst/secure/paranoid, ma wielkie możliwości generowania nazw plików/zagnieżdżania folderów, obsługuje kompresory (ja akurat używałem FLAC), AccurateRip, ściąga okładki itp, a po wstępnej konfiguracji płytę zrzuca się jednym klikiem (czasem wyskakuje kilka różnych wydań tego samego albumu do wyboru tytułów i danych). Jakość działania/stabilność super, zrzucałem na 4 napędy równolegle - brak błędów/zawieszeń, itp. Można nawet ustawić logowanie w formacie EAC
Przetestowałem zrzucanie całej płyty do 1 pliku jak i podział na poszczególne ścieżki - scalenie pojedynczych plików w CUETools pozwala na uzyskanie 1:1 zgodności z plikiem pojedynczym (w EAC przerażała mnie mnogość opcji wyboru ustawień przerw itp.), także uważam, że archiwum mam dość wierne.

Trafiło się kilka płyt z zabezpieczeniami, ale nie mam żadnego softu typu AnyDVD by sprawdzić jak współpracuje z nimi.

Polecam spróbować!
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post