Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.05.2017, 09:30   #38
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dużo danych i pytań ..

LG GSA-4163B - świetny model -wart zachowania
Co do adaptera ATA\SATA\ kontrolera zewnętrznego na PCIE to bez fizycznego sprawdzenia w konkretnym hardware nikt nie da 100% gwarancji że wszystko będzie działało prawidłowo i bezproblemowo .
Tutaj @seku fajny sprzęt przetestował i wygląda na świetny sprzęt :
Kontroler Digitus PCI-E do SATA III 600 PATA DS-30106
Adapter IDE--->SATA

Z nowych napędów przynajmniej ja polecam zdecydowanie Samsung SH-224GB- robi dla mnie najlepsze wrażenie ..
Na morele chyba została tylko wersja BOX.
Ale tam u nich lepiej pytać się 10-razy przed zakupem .
Samsung TSST DVD na rynku zostały tylko modele które wyprodukowane do kwietnia 2016r . Samsung uznaje gwarancję więc nie ma dużego ryzyka z zakupem .

Z "leżaków" jedynie godny uwagi znalazłem Sony Optiarc AD-7230S -oem\klon konstrukcji AD-7240S na świetnym hardware laser Sanyo i chipset NEC
http://allegro.pl/nowa-nagrywarka-dv...510663753.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post