Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2017, 15:30   #55
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lexor Podgląd Wiadomości
Aha, czyli i tak w Y-1031 podgląd na transfer jest taki połowiczny (w trybie IDE go brak, widać jedynie w trybie SATA). Choć zauważyłem, ze opis diod Twojego egzemplarza rózni się od tego który widnieje na morelach.

Sprawdziłem też na stronie oficjalnego dystrybutora:
2.0: http://fen.pl/produkt/unitek-y-1031-...sata-dual.html
3.0: http://fen.pl/produkt/unitek-y-3322-...iii-i-ide.html
Masz dokładnie takie same opisy diod na jak modelu 3.0 - jesteś pewien że nie masz wersji 3.0?

Urzadzenia IDE faktycznie USB 3.0 pewnie nie zdołają wykorzystać, ale praca z SATA powinna być bardziej komfortowa.
Na opakowaniu i urządzeniu model Y-1031.. raczej na 100% - również działa jedynie w trybie USB 2 .
Nie przywiązywałbym wielkiej uwagi do opisów w net...
Wielkiej różnicy w transferach na starszych urządzeniach SATA nie będzie w USB2\USB3 - ale tutaj to już Twoja decyzja co do wyboru urządzenia.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post