Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.05.2017, 13:28   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dewaluacja dotyczy straty wartości w stosunku do innych walut, na rynku wewnętrznym mówimy o inflacji.
I nie gadaj mi, że zaczęło się w 1994....bo początek tego był na przełomie 1990/91 - dokładnie od kiedy nastał Balcerowicz. Miałem wtedy kredyt i oprocentowanie za styczeń 1991 było 45% (za miesiąc!) a w lutym 23% (też za miesiąc). Ja to pamiętam jak dziś, bo przez niego zaczęły mi pierwsze włosy wypadać
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post