Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.05.2017, 16:56   #1518
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coś tam dziwacznego jeszcze mam w lodówce, musiałem do Kauflandu podjechać, żeby dorobić klucz do furtki, więc jak gość dorabiał, to poszedłem po chłodziwo, słońce dzisiaj paliło, blacha w samochodzie nagrzana jak cholera, a ja krótkie kursy robiłem, to klimatyzacja daje tyle, że na mordę można sobie zimne puścić, i jeszcze bardziej zaschnąć.

A najgorszy jest Carlsberg, takiej szczyny pawiana świat nie widział, to V.I.P z biedry, zwykły, nie mocny, jest lepszy.
ed hunter jest offline