Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.05.2017, 14:26   #89
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez cabanmat Podgląd Wiadomości
Też będzie Made in China jak jego rówieśnicy, czy można liczyć na coś lepszego za tą cenę ??

Wysłałem zapytanie do Morele.net, czy napęd LiteOn który proponują to LiteOn iHAS 124 F.
https://www.morele.net/naped-lite-on-ihas124-14-602613/

Pan odpisał mi :
Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że jest to dokładnie wersja: iHAS124-14.

Pozdrawiam
Patryk Wacławski
Młodszy Właściciel Kategorii Podzespoły/Zestawy
morele.net
ul. Fabryczna 20a
31-553 Kraków
Raczej na pewno Optiarc AD-5290S będzie produkowany w "tanich krajach "

LiteOn iHAS 124-14 to oznaczenie kodowe wersji detalicznej - albo wersja E albo F jeżeli oczywiście "młodszy włściciel xxx " wie co pisze ..

Cytat:
Napisany przez Lexor Podgląd Wiadomości
@czary2mary: Po perypetiach jakie mnie spotykają z tym napędem "Samsunga z oznaczeniem GB" zaczynam na serio zastanawiać się nad dołozeniem i kupieniem jakiejś nagrywarki BD zamiast DVD.

Czy "w świecie" BD też teraz panuje taki "zamęt słabojakościowy" jak przy nagrywarkach DVD? Dla przykładu, kiedyś ludzie polecali nagrywarki Pioneera, teraz okazuje się że nowe Pioneery DVR to rebrandy słabych marek, o wiele gorsze jakościowo - a jak to wygląda z nowymi Pionierami BD? Podobnie? A jeśłi są lepsze, to czy warto zapłacić np. 8x obecną cenę napędu DVD jeśli zalezy mi na dobrze zaprojektowanym i złozonym napędzie? Czy też byłby to przerost formy nad treścią bo nie odczułbym aż takiego skoku jakościowego?
W świecie BD jest trochę lepiej
Pioneer -y są "pioneerami " zaprojektowanymi i wykonanymi w fabrykach Pioneer .
Również bynajmniej ja jestem bardzo zadowolony z LG BH16NS55\VinPower WH16NS58 ..
Ale jeżeli nie potrzebne Tobie BluRay to moim zdaniem szkoda wydawać sześć razy więcej na napęd .
Może poszukać coś używanego ?
Fajne i udane i tanie M-Disc są modele LG GH24NS90\95 \ LG GH24NSB0\C0
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post