Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.05.2017, 22:10   #7
Lexor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.05.2017
Posty: 33
Lexor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Również da się wgrać soft od VinPower do LG BH16NS55
Crossflash Blu-Ray LG serii NS50/NS51/NS55/NS58
Czy ja więc dobrze rozumiem, ze proponowany przez Ciebie VinPower to technicznie nic innego niż ten LG tylko ma inny firmware? Jeśli tak, to czym się ów firmware różni?

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
BDR-S09XLT \ BDR-209EBK -one bardzo podrożały ostatnio -jeszcze nie dawno kosztowały 350zł\330zł.
Obecnie widzę BDR-S09XLT za 377PLN - czy ~30PLN to tak "bardzo"? Na pewno na podwyżkę miały zmiany kursów walut.

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Pioneer wszystko robi świetnie ale nie testuje płyt BluRay.
Przeczytałem w innym temacie ze chodzi tu o testowanie "jakości nagrania", bo dane można chyba sprawdzić zwykła metodą odczytu? Ale teraz czy sprawdzanie samej jakości nagrania gdy użyty został "świetny" napęd i dobre płytki ma jakiś sens? Przy płytkach mam na mysli np. Verbatimy czy TDK, bo obie firmy chyba raczej są ok?

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ja bym poczekał bez zastanowienia na BDR-211\S11- w USA już są -teraz kolej na Europę.
No to mam teraz problem, bo chciałbym wszystko zamówić najdalej do końca maja... Napędy pojawiły się pod koniec stycznia, teraz są w USA, to zanim dotrą do EU pewnie minie kolejnych parę miesięcy (nie wspominając dodatkowo o wyższej cenie spowodowanej "podatkiem od nowinek") :/

Co takiego Cię w tym napędzie przekonuje do czekania?

Ostatnio zmieniany przez Lexor : 19.05.2017 o godz. 22:23
Lexor jest offline