Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.05.2017, 02:52   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Unhappy Brak możliwości odtworzenia nagranego filmu w Blu Ray

Witam, mam taki problem otóż po stworzeniu jakiegoś filmu w programie do montażu którym jest to TMPGEnc Authoring Works 6 od firmy Pegasys nie mogę odtworzyć na sprzęcie stacjonarnym nagranego potem projektu.
Cały czas po nagraniu na płytę DVD9 (8,5 GB) za nic nie chce płyta odtworzyć.
Po stworzeniu projektu i wyeksportowaniu go do folderu gdzie mieści się on na płytę DVD 9 oraz nagraniu go programem CloneBD wersja 1.1.5.1 i próbie odtworzenia niestety nic z tego jak wyżej wspomniałem.
Na komputerze stacjonarnym po włożeniu do napędu Blu Ray bezproblemowo odtwarza tak nagrany film.
W końcu doszedłem do wniosku że coś musi być z plikami nie tak w folderach po eksporcie i zacząłem je sprawdzać.
Wziąłem płytę nagraną poprzez program CloneBD oraz taką którą wcześniej nagrywałem poprzez ten program i da się ją odtworzyć bezproblemowo.
Co się okazało, po porównaniu zawartości folderów w obydwóch ta co nie działa nie jest nagrana w formacie UDF stąd tak sądzę wynikłe problemy z odtworzeniem jej na kinie domowym.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak taki folder z plikami który nie zawiera tego formatu nagrać i jakim programem aby stworzyć ten format i móc odtworzyć potem bezproblemowo taką płytę na stacjonarnym odtwarzaczu Blu Ray, hmmm.....
Pozdrawiam i liczę na pomoc i rychłe rozwiązanie wyżej opisanego problemu.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online