Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.05.2017, 14:52   #563
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez blackened2687 Podgląd Wiadomości
jadburner, thank you very much for the data dumps! Helped me a lot to figure out some drive settings.

A question: have you got any slim TEAC drive from DV-W28xxxx series? There is a rumor that some of these drives are rebadged Pioneer drives, but I don't have access to any of them to check it out.
TEAC DV-W28xxxx-

Ktoś mnie się kiedyś na PW pytał o ten model ..jak znajdę wiadomość to spytam się czy zakupił ...

@jadburner wspominał mi coś że na urlop się wybiera
Jak się odezwie na PW to spytam się go czy przypadkiem nie ma w szafie TEAC DV-W28xxxx-
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline