Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.05.2017, 17:58   #438
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Czy to ten PX-755A po wymianie OPU ?
Nie, to ten, który mi tak pod koniec skopał DVD+R DL od Verbatim.
Chmurzy się u nas - ma się na burzę, jak tylko się ogarnie, to przepalam DL na tym od Ciebie, plus Riteka x8 na DVR-215.
Wypaliłem nimi już kilka CD/DVD i bez problemacji
Problem ma PlexTools z testowaniem, ale jest to coś moim zdaniem z EEPROM.
Wyobraź sobie, że:
1. Plextor PX-755A - biały, oryginał, zakupiony jako 755A (ten, prawdziwy 755 z kabelkiem na mobo dolutowywanym) na najnowszym FW od Plextora na płycie Intel D946GZIS PlexTools pokazuje go jako PX-755UF, dalej idąc, nie działa na tej płycie "nasz" adapter IDE>SATA, ale testuje wszystkie DVD, niezależnie od tego czy jest DVD-ROM Book Type czy nie.
2. Plextor 755A, który wysłałem do Ciebie, zauważyłeś po panelu, że jest to z 755UF odzysk, natomiast też pokazuje jako 755UF na D946GZIS, nie testuje z booktype DVD-ROM.
3. Plextor 755A też z UF odzysk, z OLX, na intel p7p55 chodzi wszystko, jako Serial ATA na adapterze i testuje wsio...
Każdy jest inny... Dlaczego?
a no i na żadnym nie mogę testować BLER w ODC.
Nie ruszam w nich FW, bo boję się o kaszanę w bazie AutoStrategy...
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post