Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.05.2017, 18:21   #441
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Coś oni tam musieli "poprawiać" z czasem, u mnie podobnie z adapterami...
~
Wypalam x8 Fujifilma od Riteka na 215D, ciężko mu się "rozkręcić" na tej płycie, ale Litki i Plextory mają podobnie, zadasz x8, jadą x6

760A mam w budzie aluminiowej SubSystem i wsio śmiga jako UF.
Widziałeś, z resztą tego mojego 755A, to tak na prawdę 755UF czyli 760A (wg naklejki) w EEPROM od 755... Skąd ten zabieg czy pomysł? Brak danych...
Nie produkowali wersji zewnętrznej PX-760UF - najwrażliwiej chipy w fabrycznej budzie już nie pracowały poprawnie na poprawionych PX-755 .
W momencie rozpoczęcia produkcji PX-760 zakończono produkcję PX-755.
Stąd też pewnie pomysł wgrywania softu PX-755 do PX-760..
Technicznie to ta sama konstrukcja - jak byśmy mieli jakieś narzędzia do chipów Sanyo pewnie sami też byśmy je ciachali w obie strony
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post