Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.05.2017, 16:33   #9
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Jakby VinPower wprost napisał do czego ten overburning DVD+R DL potrzebny jest to Microsoft najpewniej coś by im urwał
Zapewne

plus:
Cytat:
For a list of supported media, contact Vinpower Digital
Masz może jakieś info, przecieki?

Dodatkowo, przeczytałem sobie całość, wywnioskowałem napęd bez fajerwerków, ale w zestawieniu z obecnie dostępnymi na rynku CD/DVD niemalże (a przynajmniej tak to ma być) idealny.

Chciałem się zabawić, byśmy raz wspólnie zaprojektowali "Palnik marzeń", do którego 5290S daleko, ale już odkładam na niego pieniążki
Ciekaw jestem komponentów zastosowanych tj. OPU, CHIP, motory + obudowa (system prowadzenia, odprowadzenia ciepła i kurzu, oraz redukcji wibracji/drgań czy hałasu).
Nie wymaga nikt, by stał się Plextorem, ale niech będzie 3x tak drogi jak iHAS F, ale lepszy.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post