Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.06.2017, 12:50   #2313
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bazar jest przekształcany w wielki sklep typu"Amazon" stąd też inne zmiany - np. wszystkie nowe produkty mają mieć podobne foto-miniaturki na białym tle czy też sprzedaż pod własnym szyldem "sklep Allegro" itp itd

Allegro nigdy nie konsultowało ze swoimi klientami żadnych zmian - bo ich nigdy nie szanowało i nigdy nie będzie - takie podejście do biznesu.

W komentarzach wystarczyło zastosować wariant "ebay" - sprzedający może tylko wystawić pozytywny komentarz.
Dziś w wielu wypadkach nie można sprawdzić historii konta kupującego czy sprzedającego .

Nowe zmiany przynajmniej u mnie zaowocowały dużą ilością transakcji z klientami którzy nie płacą i nie ma kontaktu z nimi po zakupie ...
Zwrot prowizji po zmianach musi być potwierdzany przez kupującego .
Nie ma już procedury odwołania się od decyzji o braku zwrotu. Trzeba się użerać z niekompetentnym i nieudolnym działem "pomoc Allegro" umiejącym tylko na zasadzie "kopiuj-wklej" wysyłać wycinki regulaminu .
Ilość otrzymywanych komentarzy spadła około czterokrotnie .

Kwiatki z ostatniego tygodnia :

Zakup przez klienta za 4,98zł + dostawa -list polecony ekonomiczny 5.20 według cennika PP -najtaniej jak się da dostarczyć bezpiecznie przesyłkę , sam dodaję kopertę ochronną - wysłane w dzień zakupu , mój zarobek na czysto ~~ 0.9zł

Ocena kosztu dostawy 3 gwiazdki .

Na moje pytanie czemu taka ocena odpowiedź że na 5 gwiazdek zasługuje bezpłatna dostawa ....

Zakup chyba za 8zł - produkt dokładnie opisany ,wersja ,tytuł aukcji , milion razy oznaczone dokładnie co to jest łącznie z foto.. nie można mieć wątpliwości co kupił

Gość kontaktuje się że nie zna takich wersji bo on całe życie używał takie a takie a czemu nie dostał takich - dostaje dokładne info co i jak i dlaczego na email

Ocena opisu produktu - 3 gwiazdki .

Od niektórych klientów Allegro powinno wymagać zaświadczeń od psychiatry .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post