Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.06.2017, 16:50   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
Załączam schemat działki :-D i już tłumaczę o co chodzi.
Szary prostokąt to miejsce, w którym stoi router LTE Huaweia B525. Poszczególne kolory obrazują malejący zasięg i tak ciemny zielony to 3/3 kreski, limonkowy 2/3, żółty 1/3, pomarańczowy 0 lub czasami jedna, czerwona brak całkowity. Przy maksymalnym zasięgu osiągam około 25mbitów, przy słabnącym zasięgu następuje okropne pogorszenie prędkości, dlatego chciałbym czymś go wzmocnić.
Najbardziej zależy mi na bardzo dobrym zasięgu w pokoju numer 5 oraz w błękitnym obszarze (drewniana altanka). W miarę możliwości także w obszarze czerwonych kresek na podwórku (może jakiś drugi AP w pomieszczeniu numer 6?) :-). W obszarze całego budynku mogę łączyć routery skrętką, nie muszą łączyć się po WiFi (wyeliminuje to, zdaje się, kolejne ewentualne straty prędkości).

Budynek ma około 60m2, cała działka 1500m2 - wiem, że skala się nie zgadza.
Co kupić i w którym pomieszczeniu montować? Ma to być internet tylko na działce, więc nie zależy mi na konfigurowalności, opcjach, firewallach, w grę wchodzi tylko stabilność, prędkość, zasięg.
Ja mam dla ciebie rozwiazanie skuteczne i w miare proste, trzeba rozebrac router dolutowac antene kierunkowa , nawet moze byc z paczki po pringelsach i "bedzie pan zadowolony" proste i skuteczne
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post