Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2017, 07:13   #10
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Ok dzięki, fabrycznie w stacjonarnym odtwarzaczu mam zablokowaną możliwość odtwarzania wypalanych płytek,ogólnie mi to nie przeszkadza ale chce sprawdzić czy sie da oszukać
Ciężko będzie \ bo to firmware \ chipset urządzenia najpewniej ma zablokowany odczyt i rozpoznanie CD-R\RW lub brak całkowity obsługi takich nośników .

Co to za sprzęt ? Bardzo stary pewnie ? Kiedyś do niektórych sprzętów były zmodernizowane firmware które pozwalały dodać do CD-ROM również obsługę CDR\RW .. To raczej jedyna droga w takim przypadku .

Płyta CD-R Audio rozpoznawane się w stacjonarnym sprzęcie jako Compact Disc ***8211; Recordable więc cudów bym się nie spodziewał .

Możesz sprawdzić\przetestować swój Player CD jak masz jakieś wersje CD-R Audio nośnika np:
Maxell Music XL-II 80 CD-R Ritek MID:97m15s17f
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post