Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.04.2003, 14:55   #5
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 11.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
gdyby kadego czlowieka oceniac po tym co robil kiedys i nie dawac mu szansy na poprawe i zmiane to kazdemu trzeba koniecznie wypomniec czasy pieluch... - takie podejscie do sprawy jest do d... mowisz tak jakby w techlandzie nei nastapila zadna rotacja kadrowa - a Chroma koduja zupelnie mlodzi ludzie

Akurat takie mam zasady. Jak ktos piracil pare lat i to na duza skale a teraz prowadzi Dom Software'owy to jest to zwykla paranoja. To troche jak z naszymi politykami - mordowali, kradli, grabili, kantowali i wychwalali Moskwe a dzis wychwalaja Bruksele i jeszcze im ludzie brawo bija. Tu tez powiesz ze nie mozna kazdego oceniac po tym co robil kiedys? Zgoda, ale pewni ludzie powinni miec szlaban na okreslone dzialania, w zaleznosci od tego co robili w przeszlosci. Dla mnie Techland zawsze bedzie sie kojarzyl z foliowymi woreczkami i nie wazne jaka tam rotacja nastapila, wlasciciel zapewne sie nie zmienil. Dziwne ze nikt go nie rozliczyl z przeszlosci, teraz nie mialby gotowki na oplacanie tych "zupelnie mlodych ludzi".


a co do kluczyka - coz - gdybym to ja robil to kluczykow byloby tyle co betatesterow - i gdyby kluczyk wyplynal to by bylo wiadomo kto go 'wyciekl'
Wszystko pieknie, ja tez mam 100 sposobow i zapewne wiekszosc z nich skutecznych, tylko co z tego? Co takiemu czlowiekowi mozesz zrobic? Przeciez powie Ci, smiejac sie w nos, ze ktos mu laptopa ukradl jak zasnal w pociagu zmeczony testowaniem gry... Albo ze mu sie ktos wlamal na konto pocztowe i wykradl kod.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post