Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.06.2017, 20:56   #6
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Robiłem zdjęcia Nikonem P900. Rzeczywiście bestia Pyknąłem kilkanaście fotek w świetną pogodę, w popołudniowym słońcu, przy bezchmurnym niebie - miodzio. Również te z zoomem. Potem przyszedł spacer nad jezioro wieczorem i robienie zdjęć przed zmrokiem z wyższymi ISO oraz po zmroku z długim czasem naświetlania oraz z lampą. Dwa ostatnie tryby zależą bardziej od fotografa, ale wysokie ISO pokazuje co może aparat - sprawdził się. To nie lustrzanka, ale spodziewałem się zwyczajowej przepaści, a tymczasem byłem zdziwiony, że superzoom coś takiego może.

Mimo wszystko posiłkuje się DPReview. Ja się mogę zachwycać, ale nie miałem wszystkich nowych modeli w rękach, więc nie mogę kompetentnie porównywać
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post