Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2017, 00:11   #1
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Brakowało mi tutaj tematu o tym remake-u Jak wrażenia? Ja skończyłem dziś trójkę i przyznam szczerze, że bawiłem się równie dobrze co 18-19 lat temu. Faktycznie, można narzekać na 30fps ale po co? Gra się świetnie, i tak jak wspominał Berion w innym temacie na PS4 "nie pro" gra chrupie (jeśli można tak nazwać jednorazowy spadek z 30 do 28 fps-ów) i to tylko w 1 miejscu - intro CB3 Co do samego odczucia poza funem to wydawała mi się trochę prostsza niż oryginał ale jest to chyba spowodowane tym, że pierwowzór ogrywałem "za dzieciaka". Jedynkę zostawiam sobie na koniec bo w głowie ciągle mam uraz jak cholernie był to trudny tytuł w porównaniu z innymi częściami. Stanowczo nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tą kompilację, biorąc pod uwagę, że nowa nie kosztuje jak inne tytuły ~200zł tylko ~150zł i to za 3 gry łącznie.

A teraz pora na WIELKI minus - Loadingi. WIECZNE, śmiem twierdzić, że dłuższe niż za czasów PSX-a (aż przypomina mi się narzekanie Nathana Drake'a z Uncharted 4 na Loadingi Crasha 1 ).Stanowczo jest to chyba najdłużej ładująca się gra na PS4, w którą dotychczas grałem. Sentyment i radość to trochę rekompensują ale jednak trochę wkurza...
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online