Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.07.2017, 06:55   #147
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,289
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Nagra Podgląd Wiadomości
Widze że znikają CAKE25 . Został mi tylko więc wybór 2x 10.
Trzymam się niebieskich 25GB TDK.

Są jeszcze takie SONY

http://allegro.pl/plyty-sony-bd-r-bl...839098461.html

ale nie wiem z jakiej fabryki są.

Ja Verbatima nie kupuje nie wiadomo co sie trafi na alledrogo jest tych modeli za dużo i na hasło LTH nie reaguje.

A może ktoś też coś poleci 50GB? Coś tak dobrego jak Verbatim.

Teraz nośniki kupuje głównie po to by najważniejsze sobie przenieść z HDD na Blu Ray by potem HDD wypiąć.
Firma Imation która ma prawa do marki TDK optyczne nośniki zakończyła produkcję \dystrybucję wszystkich swoich marek (Imation, Memorex, TDK) z końcem 2015r.
Na rynku jest tylko to co zastało wyprodukowane do końca 2015r.

Co do Sony BD-R 25 GB - MID : SONYNN3 - tłocznia CMC Magnetic - jak najbardziej OK - wszyscy je tu lubimy i chwalimy .
Sony BD-R 25 GB x6 AccuCORE MID: SONY-NN3-002 (Made in Japan)
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post