Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.07.2017, 23:33   #397
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez dalmashin Podgląd Wiadomości
W andku podlaczam telefon do pc i już. Wyobraźcie sobie, że w pracy nie mam dostępu do konta administratora i nic nie zainstaluje. Zatem problem błachy ale dość istotny. Moze mało szukalem ale nie znalazłem programu do map ozi. Peper działał niestabilnie. Brak klawiszy funkcyjnych w niektórych przypadkach doprowadzało mnie do nerwów, gdy chciałem na chwilkę zmienić apkę na inną . Dzwonki i tapety... Mam ulubione ale wyższa szkoła jazdy. Szkoda czasu na czytanie tutoriali dla takiej glupoty. Cena niedekwatna. Na plus dla iphone to blokada słuchawki przed osobami drugimi. Ale matka uzywa youtube i safari i kej w zupełności wystarcza
Dokladnie takie detale sa najbadziej upierdliwe , to ze nie kazdy zaistalowac moze ijtunsy itd. ze sie nie da w blachy sposob przeniesc plikow to dla mnie porazka a jakies chmury to sa na niebie i w ten sposob japko u mnie skonczylo jako podstawka do papieru .
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post