Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.08.2017, 20:48   #15
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dominikzw Podgląd Wiadomości
Kupilem taki napęd bo tylko taki pasuje mi do laptopa, cena zewnętrznego na usb byla po prostu pozwalająca. Czyli muszę na innym napędzie sprawdzic te plyte, będę myślał.

Mam do Was inne w takim razie pytanie: do tej pory film nagrywaldm na bd i odtwarzalem na bluray na kinie domowym 5.1. Czy jak kabel hdmi podlacze bezposrednio zamiast do bluray tylko do laptopa i uruchomie film to jakosc obrazu i dźwięku będzie taka sama czy będzie gorzej i nie będzie dzwieku 5.1? Wiem ze pytanie z innej beczki no als moze będziecie wiedzieć. Dziękuję

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli player PC BluRay obsługuje dźwięk 5.1 (np. nowsze pełne wersje Power DVD) to obraz i dźwięk powinien teoretycznie wychodzić w podobnej jakości .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post