Dyskusja: wLE
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2017, 18:44   #6
Iskander
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.10.2009
Posty: 341
Iskander niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Świetne to i bardzo ładne. To byłby powiew świeżości, jeżeli chodzi o ten archaiczny wygląd programu sprzed nastu lat.

Przydałby się właśnie jakiś programista, który by poprogramował jakieś ładne interfejsy. Zwłaszcza, że teraz tak naprawdę tylko Open PS2 Loader jest rozwijany na poważnie, no bo co można dodawać nowego do Launch ELFa oprócz poprawiania pomniejszych błędów? Zresztą interfejs Open PS2 Loadera też pozostawia wiele do życzenia według mnie. A już weź spróbuj włączyć jakiś tryb HD w tym programie to już jest katastrofa (nawet taki bezużyteczny w dzisiejszych czasach SMS jest w stanie natywnie renderować obraz w 1080i w menu).

Nie powiem, program ma wszystko, co jest najbardziej potrzebne w tym momencie - obsługa GSM, VMC, PADEMU, czity, IGR i chwała programistom za to. Natomiast zawsze miałem słabość do prostej obsługi, jak największej automatyzacji oraz wyglądu na miarę XXI wieku. Szkoda, że tylko mogę sobie ponarzekać, bo moja wiedza o programowaniu opiera się na braku zrozumienia tych wszystkich angielskich zwrotów, nawiasów, (lu)cyferów i znaków.

Tyle co zauważyłem po wypakowaniu po kilku latach konsoli z pudełka i ogarnięcia tematu od nowa.
Iskander jest offline   Odpowiedz cytując ten post