Dyskusja: wLE
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2017, 21:03   #10
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
@mgit
Na PS2 pisze się wyłącznie w C i ASM (R5900). Jestem artystą, nie programistą i nic na to nie poradzę. Ale to ciekawe bo ja choć mam raczej równowagę półkul to zauważyłem, że im jestem lepszy analitycznie tym gorszy artystycznie i vice versa. Chyba się nie da być dobrym i tu i tu.
ASM nie znam, ale C jest bardzo podobne do C++, swego czas pisało się dla mikro-kontrolerów programy i nie uważam, żeby to było jakoś mega trudne... na pewno dałbyś radę

Początki zawsze są trudne... ale potem jakoś idzie samo i wsio staje się logiczne

Nie znam architektury PS2 i nigdy nie mówiłem, że znam... ale skoro korzysta jak sam mówisz z C to na pewno trudne to nie jest... język programowania jest identyczny... czyli C dla konsoli jest tym samym co C dla PC... za pewne korzysta tylko z innych bibliotek
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 22.08.2017 o godz. 21:06
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post