Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.08.2017, 20:37   #4
4x4Offroad
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 25.08.2017
Posty: 12
4x4Offroad zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie jestem ekspertem w dziedzinie robienia testów jakości wypalonych płyt CD. Posłużyłem się tutaj jedynie tym co zobaczyłem po raz pierwszy na tym forum Przyznam że jest tutaj tyle wiedzy odnośnie samych testów czy jakości nośników że głowa boli. Gdybym wiedział kilka lat wcześniej to wszystko zwyczajnie zapisywałbym na płytach informację o nagrywarce na której każda z nich została wypalona. Z pośród około 500 płyt z muzyką znalazłem może 20 sztuk na których jest opisana data oraz informacja o nagrywarce. Na razie zrobiłem test jakości na świeżo wypalonych kilka dni temu płytach dostępnych obecnie na rynku i wygląda to następująco:

PŁYTY WYPALONE NA PHILIPS CDR820 PRĘDKOŚĆ X4 - napęd komputerowy na którym wykonano test Plextor PX-891SAF-R
SCREEN 1 - PŁYTA MAXELL CDRW XL-II MUSIC
SCREEN 2 - PŁYTA MEDIARANGE AUDIO CD-R 700 PRINTABLE


Zwracam się jeszcze jako nowicjusz z zapytanie jak się edytuje posty bo na tą chwilę nie mam już dostępu do pierwszego posta a chciałem jeszcze dodać zdjęcia bo mam inne ? czy taka opcja jest niedostępna, albo ja czegoś nie widzę ? mam tylko odpowiedź z cytatem ? czy jest po prostu jakieś ograniczenie czasowe edycji postów ?
Proszę jeszcze o jakieś informację odnośnie samych wykresów, czy ilość zielonych linii, gęstość występowania oraz wysokość świadczy o jakości nagrania CD

Ostatnio zmieniany przez 4x4Offroad : 27.08.2017 o godz. 20:57
4x4Offroad jest offline   Odpowiedz cytując ten post