Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.08.2017, 21:31   #1929
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,462
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Kto by teraz uTorrent używał... jak jest Transmission na serwerze synlogic lub qnas... uttorrent to kilka lat do tyłu... był konkretny...

Czasy się zmieniły... jak kiedyś szukało się:
  • Filmów / seriali - zastąpił je netflix
  • Jak się szukało mp3 - zstąpił je spotyfii
  • Jak się szukało gier - zastąpił je w zupełności steam / origin z kluczami z allegro
Czasy się zmieniły, a przyzwyczajenia wcale nie muszą.

Żadne serwery nie są mi potrzebne, komputer i tak chodzi 24/7.
  • Filmów / seriali - nie szukam - nawet tego co na bieżąco leci na "n"ce (i sobie nagram) i tak nie mam czasu obejrzeć.
  • Jak się szukało mp3 - ruskie trackery mają wszystko.
  • Jak się szukało gier - nie gram, dla mnie to strata czasu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post